لطفا کمی صبور باشید

10 مکان دیدنی عجیب و غریب در بانکوک

شهر شلوغ بانکوک دارای تفریحات و دیدنی های مختلف و متنوع ای هست. دارای معابد زیبا سرگرمی های هیجان انگیز طبیعت منحصر به فرد. که مسافرت به این شهر خاص برای هر گردشگری لذت بخش است. در این مطلب 10 مکان دیدنی عجیب و غریب در بانکوک رو بهتون معرفی میکنم که در سفر به این شهر حتما اون رو تجربه کنید.

 

 

موزه اراوان

 

موزه اروان در واقع مجسمه یک فیل بزرگ سه سر است که جزء دیدنی های بانکوک است ، بالای یک سنگ عظیم الجثه قرار گرفته این اولین و آخرین چیزی است که هنگام بازدید از موزه اروان در ساموت پارگان خواهید دید. این یه مجسمه بزرگ و عجیب و غریب با 250 تن وزن ,29 متر ارتفاع و 39 متر طول از جنس مس است.

 

 

برج اژدهای غول پیکر در معبد وات سامفرون

 

معبد وات سامفرون این معبد عجیب و غریب که بیرون از بانکوک ساخه شده است و در دسته دیدنی های بانکوک است،  یه اژدهای بزرگ داره که به دور اون ساختمون 17 طبقه حلقه زده . اگر در یه فاصله دور از معبد بایستین سر اژدهای غول پیکر به خوبی پیداست .از انجایی که این معبد در نزدیکی بزرگراه قرار داره زیاد کسی متوجه اون نمیشود.

 

 

حرم فالیک

 

حرم خدایان توبتیم صدها پارچه در شکل و اندازه های مختلف به چوب ها گره زده شده و هر یک به نیتی توسط یکی از اهالی بر پا شده و اونها به خدا و دنیای پس از مرگ اعتقاد دارن.

 

 

موزه فورنسیک

 

اگر ناراحتی قلبی دارید به این مکان نرید .اجسادی از قبیله آدم خوارها, قالب های شیشه ای حاوی جسد نوزادان , عکس کالبد شکافی های ترسناک در این موزه وجود دارد.

 

 

معبد دیوید بکهام(وات پاریو آت)

 

معبد وات پاریو آت به دلیل خیلی عجیب و غریب , نام مستعار معبد دیوید بکهام رو بهش دادن, در گوشه ای از این محراب خیلی بزرگ یکی از اون موجودات بالدار افسانه ای قرار داره که با دیوید بکهام تعویض شده.

 

 

موزه بدن انسان

 

موزه بدن انسان در میدان سیام یه نمایشگاه عجیب و غریب و شگفت انگیز هستش که 14 قسمت جداگانه بدن رو به نمایش می گذاره . شاید خیلی چندش به نظر برسه اما همیشه یه تعداد کمی از مردم هستن که دوس دارن با چیزهای ترسناک و هیجان انگیز تعطیلاتشون رو به پایان برسونن.

 

 

ساختمان فیل

 

برج الفنت یا همون ساختمان فیل به نما فیل شکل در منطقه چاتوچاک یکی از منحصر به فرد ترین ساختمان های بانکوک است . سه تا برج شکل حیوان ملی تایلند رو می سازن که بزرگراه به خوبی دیده میشه . با شرکت در تور تایلند میتوان از لبه راست ساختمان چشم و عاج فیل رو ببینین لذت ببرین.

 

 

ساختمان ربات

 

ساختمان رباط که در سال 1986 افتتاح شده در جاده ساترن جنوبی قرار داره . معمار این ساختمان 20 طبقه از اسباب بازی رباط سکل پسرش الهام گرفته چشم و انتن این رباط از نمای بیرونی کاملا نشون میده که شبیه یک رباط ساخته شده است.

 

 

ساتورن یونیک آسمان خراش شبه

 

ساتورن یونیک یک ساختمان 80 طبقه است. که شبیه روح ساخته شده این ساختمان بتنی قرار بود یکی از لوکس ترین اقامتگاه های بانکوک باشد.

 

خواندن 385 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.