لطفا کمی صبور باشید

باغ دیدنی سحر آمیز ناموانگ واتر فال سامویی

یکی از دیدنی های سامویی که در ساحل لامای جزیره سامویی و در میان تپه های آن قرار گرفته است. باغ سحر آمیز ناموانگ واتر فال سامویی که آن را با نام های باغ سحر آمیز بودا و نیز باغ بودا می شناسند برای  رفتن به این باغ حیرت انگیز دو مسیر وجود دارد که یکی مسیری است هموار با کف بتونی و دیگری مسیری است ناهموار که از میان جنگل ها و رودخانه ها و کوه ها می گذرد.

 

 


گردشگران به دلیل جذابیت های خاصی که از مسیر دوم دارند ترجیح می دهند که از این مسیر به سوی باغ بروند ، چرا که به خوبی می دانند طبیعت بکری که این مسیر به همراه چشم اندازهای خیره کننده آن دارد ، برای ایشان تجربه بسیار لذت بخشی را از این سفر به ارمغان خواهد آورد. در قسمتی از مسیر ، گردشگران می توانند در مرتفع ترین قسمت جزیره قرار گرفته و از آن جا تمامی نواحی اطراف و نماهای دور دست تر را نظاره گر باشند که به طور مسلم بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

 


در این باغ ، علاوه بر طبیعت تماشایی و زیبایی که دارد چندین مجسمه سیمانی ، معبد و آبشار مشاهده می شود. مجسمه های زیبایی که در این باغ وجود دارد توسط یکی از بومیان جزیره ساخته شده است. این فرد در سال 1976 میلادی و زمانی که 77 سال داشت کار خود را آغاز کرد.

 

 


جالب است که این شخص ، مجسمه خود را نیز ساخته و در گوشه ای از این باغ رویایی قرار داده است. لذت پایانی گردشگران ، پس از عبور از مسیر ناهموار منتهی به این باغ ، با دیدن این مجسمه های خارق العاده افزون تر و تکمیل تر می شود و میتوان گفت یکی از بهترین دیدنیهای سامویی است.

 

 

خواندن 281 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.