لطفا کمی صبور باشید

مرکز خرید پنین سیلا پلازا بانکوک و عکس

مرکز خرید پنین سیلا پلازا بانکوک

Peninsula Plaza

می خوام یه مرکز خرید بزرگ و شیک رو در بانکوک بهتون معرفی کنم . مرکز خرید پنین سیلا پلازا یکی از مراکز خرید بانکوک است که سبک معماری اون فرانسویه. بسیار بزرگ و لوکسه می تونید تو این مرکز خرید با یه تیر دوتا نشون بزنید چرا که یکی از رستوران های معروف بانکوک به نام provence در این مرکز خرید واقع شده. در واقع هم می تونید از با کیفیت ترین اجناس بانکوک تو یه روز خرید کنید هم در بهترین رستوران بانکوک غذا میل کنید. تور تایلند ما رو انتخاب کنید و لحضات خوشی را در این کشور زیبا برای خود رقم بزنید.

مراکز خرید لوکس بانکوک

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

 

این مرکز خرید چه اجناسی داره؟

این مرکز خرید 4 طبقه قسمت های مخطلفی داره دارای 70 تا بوتیک کوچیکه با اجناس با مارک های معروف مثل ورساچ versace وگوچیGucci قسمتی از این مرکز خرید مربوط به جواهرات میشه مثل الماس های لوکس سنگ کریستال عتیقه جات و نقره جات .قسمت دیگه این مرکز خرید مربوط به پارچه است که انواع و اقسام پارچه ها اینجا پیدا میشه هر چی که بخواین بهتر از این تو این قسمت یه سری خیاط ماهر هم هستن که تخصص توی لباس های شب و لباس عروس دارن پس میتونید بعد از انتخاب پارچه همون جا سفارش بدین براتون لباس بدوزن. بقیه قسمت ها هم مربوط به اجناس دیگس مث کفش و کیف و کت و شلوار و لباس های زنانه.

مراکز تجاری بانکوک

 

خوب حالا بریم سراغ همون رستورانی که بهتون گفتم  این رستوران در کل گرون قیمته پس چرا پیشنهاد دادم حتما برین ؟ چون کیفیت غذاهاش واقعا عالیه برا همینه که انقد معروفه گوشتی که تو این رستوران استفاده میشه وارداتیه و هم منوی غذاهای سنتی تایلندی داره و هم منو غذاهای اروپایی پس یادتون باشه یه روز کامل تو این مرکز خرید خوش بگذرونید.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

خواندن 4547 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.