لطفا کمی صبور باشید

ویزای تایلند رایگان شد!

 

آمار آژانس ها و شرکت های هواپیمایی این خبر را می دهند که سالانه حدود 200 هزار ایران، به تایلند سفر می کنند که به همین خاطر، علاوه بر ایرلاین های ایرانی که وظیفه ی انتقال مسافران را بر عهده دارند، شرکت های هواپیمایی خارجی مانند ایرآسیا، تای ایرویز و برخی ایرلاین های عربی که در خطوط هوایی تایلند فعال هستند نیز تمام سعی خود را برای جذب این گردشگران به کار گرفته اند.

ویزای رایگان تایلند

ضربه اقتصادی که از کم شدن گردشگران و مسافران پس از فوت پادشاه به کشور تایلند وارد شد، مسئولان این کشور را به فکر انداخته تا برای ترغیب مسافران ایرانی جهت حضور در تایلند، آفرهایی را ارائه کنند که بر این اساس، طبق اعلام رسمی سفارت پادشاهی تایلند در ایران به همه آژانس های مسافرتی، مشوق هایی جهت سفر به این کشور اعلام شده است.

ویزای رایگان تایلند

سفارت پادشاهی تایلند به گردشگران و آژانس‌های مسافرتی اعلام کرد که از تاریخ اول دسامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۵ تا تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ برابر با ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ تمامی ویزاهای توریستی تایلند یک بار ورود، رایگان و بدون پرداخت هزینه صادر می‌شود.

ویزای رایگان تایلند

البته رایگان شدن ویزای تایلند بدان معنا نیست که مسافران ایرانی برای ورود به تایلند به دریافت ویزا نیاز ندارند؛ تا پیش از این مسافران برای سفر به تایلند باید ۳۵ یورو پرداخت می کردند، اما طبق شرایط جدید مسافران فقط با ارائه مدارک لازم برای صدور ویزا می توانند به آسانی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ویزای فرودگاهی دریافت کنند. مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی رایگان تایلند واچر هتل، بلیت هواپیما، گردش حساب بانکی و… را شامل می شود.

ویزای رایگان تایلند

هزینه‌ ویزای عادی تایلند کمتر از ۴۰ یورو است و صدور ویزای عادی تایلند یک هفته طول می کشد. صدور ویزای فوری تایلند یک یا دو روز کاری زمان می‌ برد.

 

خواندن 3163 بار

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.