لطفا کمی صبور باشید
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 150

four of the best restaurants in Krabi - چهارتا از بهترین رستوران های کرابی

 four of the best restaurants in Krabi - چهارتا از بهترین رستوران های کرابی

 

رستوران گروتو کرابی(Grotto restaurant Krabi)
یکی از هتل های ۵ ستاره کرابی، هتل رایاوادی می باشد که هتلی شیک و لوکس در بخش جنوبی ریلی است این هتل دارای چندین رستوران می باشد که یکی از آن ها رستوران گروتو است. گروتو یک مکان منحصر به فرد است  که در یک غار زیبا و بی نظیر در شن های ساحلی و نمای زیبای دریا قرار دارد. با بازدید از این رستوران و چشیدن غذا های آن سفر تور تایلند خود را به یاد ماندنی سازید.

رستوران ماسامان کرابی(Massaman Restaurant Krabi)
رستوران ماسامان یکی از بهترین رستوران های کرابی است که مورد تورجه گردشگران تور کرابی واقع شده است. هر شخصی که به این رستوران از بیرون می نگرد مانند یک رستوران معمولی به نظر می رسد ولی در این رستوران خیابانی صدای سرخ کردن خوراک دریایی Hotpan در داخل ظرفش به همراه کرم نارگیلی و میگوهای ملس طراوت خاصی به فضای داخل رستوران می بخشد. همه چیز در منوی گسترده این رستوران فوق العاده است. آنها حتی دستور پخت غذاهای مخصوص خود را در کلاس های آشپزی خود، در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند.

کافه رستوران چالیتا کرابی(Cafe & Restaurant Chalita)
کافه رستوران چالیتا در جاده چائو فاه واقع شده است و از ساعت ۲۲ الی ۲۴ شب پذیرای گردشگران تور تایلند می باشد. این کافه رستوران دکوری ساده با یک فضای خنک و دنج دارد و غذا های ایتالیایی و غذای سنتی تایلندی را با قیمت ارزان سرو می کند و به خاطر کیفیت عالی غذایش یکی از بهترین رستوران های کرابی می باشد.

رستوران روئن مای کرابی(Ruen Mai Restaurant Krabi)
رستوران روئن مای در جاده ای بین شهر کرابی و منطقه آئونانگ واقع شده است. این رستوران تماما با مواد طبیعی ساخته شده است و سقف کاهگلی دارد و برای گردشگارن تور کرابی جالب و جذاب می باشد. در منو این رستوران انواع غذاهای محلی یافت می شود مانند تام یام کونگ (سوپ تند میگو) که معروف ترین غذای این رستوران می باشد.

  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.