لطفا کمی صبور باشید

کدوم شهر تایلند برای سفر مناسب تره ؟

 

 

 

 کدوم شهر تایلند برای سفر مناسب تره؟ این سوال بسیاری از مسافران تور تایلند می باشد. زیبایی های کشور تایلند در تمامی شهر های آن پراکنده است. اما در بین تمامی شهر های تایلند سه شهر معروف تر و محبوب تر وجود دارد که در این بخش توضیحی مختصری درباره شان خواهیم داد.

تایلند


بانکوک :
بطور کلی بانکوک را میتوان  شهری با کیفیت بالا دانست. کیفیت هتل ها ، خیابانها ، مراکز خرید ، حمل و نقل عمومی و... قابل قبول است اما مراکز تفریحی و گردشگاه های بانکوک در مقایسه با پاتایا و پوکت ضعیف تر است . بانکوک با تعداد بسیار زیاد مراکز خرید و فروشگاه ها محل مناسبی برای خرید بشمار میرود . ترافیک از مهمترین مشکلات این کلان شهر است .پاتایا :
پاتایا شهری ساحلی و بزرگ با شهرت و محبوبیت جهانی است ، پاتایا را میتوان بهترین و ارزان ترین گزینه  برای تفریح  دانست ، تنوع تفریحات در پاتایا مسافرین زیادی را از اقشار مختلف با سلیقه های گوناگون از پیر گرفته تا جوان ، از آقایون مجرد گرفته تا خانواده های پر جمعیت به خود جذب میکند ، این تصور که پاتایا برای خانواده گزینه مناسبی نیست کاملا اشتباه است چرا که تنوع تفریحات و مکان های متفاوت پاتایا برای هر نوع سلیقه ای جالب و پر هیجان خواهد بود . تورهایی چون پارک کروکدیلها و جزیره مرجانی و پارک جامتین و ... از جمله تورهای فراوان پاتایا محسوب میشود ضمن اینکه هزینه ها در پاتایا مثل هزینه هتل ، تاکسی ، غذا و ..... بسیار پایین است . برتری پاتایا در رفاهی است که در این شهر وجود داره.تعداد زیاد رستوران ایرانی و عربی ، رستوران های زنجیره ای مثل مک دونالد ، کی اف سی ،دسترسی به محل برگزاری تورهای پاتایا و .... باعث میشود انرژی و زمان کمتری برای استفاده از امکانات صرف شود.

پاتایا

پوکت :
و اما پوکت : جزیره ای بسیار زیبا ، بزرگ با سواحل متعدد و تور های فوق العاده جالب که تورهای  جزیره جیمزباند ، جزیره فی فی و تور رافتینگ (رودخانه وحشی وجنگل نوردی) را بعنوان مثال میتوان نام برد . بطور کلی پوکت را میتوان از نظر زیبایی با جزایر قناری مقایسه کرد ، طبیعت چشم نواز پوکت ، آرامش موجود در این جزیره ، تفریحات متعدد و دسترسی به جزیره های اطراف این جزیره را در رتبه ای بسیار بالاتر از بانکوک و پاتایا قرار داده است اما سفر به پوکت  بدلیل استفاده از 2 پرواز ( تهران - بانکوک و بانکوک - پوکت) و یا پروازهای عربی بسیار گران قیمت ، تورها و هتل های نسبتا گرانتر از بانکوک و پاتایا  نیاز به بودجه بیشتری دارد.
پوکت

دیدنی های تایلند دلیلی برای رفتن به تایلند یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر در تمام فصل ها می باشد. با شرکت کردن در تور نوروز تایلند سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد.

 

 

 

 

 

 

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.